Jak to działa


Czym jest Multimedia GO?

Multimedia GO to serwis internetowy i aplikacje pozwalające na oglądanie Twoich ulubionych programów telewizyjnych oraz filmów na komputerze, smartfonie, tablecie, a wkrótce także na telewizorach działających w technologii Smart TV. Dzięki usłudze Multiscreen realizowanej za pomocą serwisu Abonenci stacjonarnej telewizji cyfrowej Multimedia mogą oglądać na żywo (tj. w czasie rzeczywistym) na urządzeniach mobilnych większość kanałów telewizyjnych dostępnych w ich pakiecie i to na terenie całej Polski – wystarczy dostęp do internetu (Uwaga – ze względu na ograniczenia prawne część kanałów z Twojego pakietu telewizyjnego można oglądać tylko w lokalu, w którym podłączona jest stacjonarna telewizja cyfrowa Multimedia).

Multimedia GO to bogactwo możliwości:

Catch Up TV
Nie zdążyłeś obejrzeć ulubionego programu? Z Multimedia GO możesz obejrzeć program telewizyjny wybranego kanału z ostatnich 7 dni bez konieczności nagrywania. Więcej

Nagrywarka
Nagrywarka sieciowa Multimedia GO pozwala na planowanie nagrań z dowolnego miejsca i odtwarzanie ich w każdej chwili. Więcej

Multimedia GO to także bogata biblioteka filmowa VOD! Oglądaj filmy, jak chcesz i kiedy chcesz – możesz zdecydować się na zakup dostępu do pojedynczego tytułu lub, będąc Abonentem usługi Multiscreen uzyskać dostęp, za pomocą serwisu Multimedia GO, do Pakietu SVoD zakupionego w ramach stacjonarnej telewizji cyfrowej Multimedia1).


Jak włączyć Multimedia GO?

Aby zacząć korzystać z serwisu Multimedia GO, wystarczy założyć konto. W tym celu:

  1. Wejdź na stronę multimediago.pl, kliknij na link „Logowanie” i wybierz opcję „Zarejestruj się”
  2. Wypełnij wszystkie pola formularza
  3. Na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym zostanie wysłany mail z linkiem do aktywacji konta. Po kliknięciu w link, Twoje konto użytkownika w serwisie Multimedia GO zostanie aktywowane i zostaniesz przeniesiony do serwisu
  4. Aby ponownie zalogować się w serwisie należy użyć loginu (nazwa użytkownika) i hasła

Jeśli wcześniej korzystałeś z usługi MMTV, Twój login i hasło wykorzystywany do logowania w serwisie mmtv.pl umożliwi Ci także zalogowanie do serwisu multimediago.pl2)


Powiąż swoje konto Multimedia GO z fakturą za usługi telekomunikacyjne Multimedia

Jeśli jesteś abonentem usług Multimedia3) i chciałbyś w pełni cieszyć się możliwościami, które oferuje Multimedia GO, powiąż swoje konto w serwisie multimediago.pl z Twoim kontem klienta, na którym zarejestrowana jest usługa telewizji cyfrowej.

 Jak to zrobić? To proste!

  1. Zaloguj się do serwisu multimediago.pl
  2. W prawym górnym rogu kliknij w wyświetloną nazwę użytkownika, wybierz opcję „Moje dane”, a następnie zakładkę „Połącz z kontem Multimedia”
  3. Podaj numer klienta oraz PESEL lub numer ostatniej faktury
  4. Po prawidłowo zakończonym procesie łączenia kont będziesz mógł cieszyć się dostępem na urządzeniach mobilnych do kanałów telewizyjnych z Twojego pakietu telewizyjnego, w ramach usługi CatchUp TV oglądać programy, które przegapiłeś w telewizji czy korzystać z nagrywarki.

Moje Dane

Połącz z kontem Multimedia


Jak korzystać z Multimedia GO na tablecie i smartfonie?

Pobierz i zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację Multimedia GO. Aplikacja dostępna jest w wersji na system Android i iOS. Uruchom aplikację - wprowadź PIN urządzenia (uzyskasz go z zakładki Moje urządzenia) i korzystaj z Multimedia GO, w domu i poza nim!

 

1)dotyczy wyłącznie Pakietu filmowego SVoD Strefa Dzieci.

2)Zalogowanie się do Multimedia GO wiąże się z brakiem możliwości późniejszego korzystania z Usługi MMTV.

3)dotyczy Multimedia Polska Sp. z o.o.